Lessenrooster 2019 – 2020
  • Home
  • Lessenrooster 2019 – 2020
Tijd / DagMaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdag
09:00
-
10:00
10:00
-
11:00
11:00
-
12:00
12:00
-
13:00
13:00
-
14:00
14:00
-
15:00
Jazz Kido's Small (2de en 3de leerjaar)
14:00
-
15:00
AxelleJanne VHDanszaal
15:00
-
16:00
Jazz Kido's Medium (4de en 5de leerjaar)
15:00
-
16:00
AxelleJanne VHDanszaal
16:00
-
17:00
Street Kido's X-Large (6de leerjaar)
16:00
-
17:00
Janne KNathalieDanszaal
17:00
-
18:00
Street Kido's Large (5de en 6de leerjaar)
17:30
-
18:30
ElineEvelienDanszaal
Street Teens Medium (+12j, midgevorderd)
17:00
-
18:00
KatrienDanszaal
Street Kido's Small (2de en 3de leerjaar)
17:30
-
18:30
SofieDanszaal
18:00
-
19:00
Jazz Kido's Large (6de leerjaar)
18:30
-
19:30
SteffiDanszaal
Street Teens Small (+12j, beginner)
18:30
-
19:30
HanneDanszaal
Little A's (demoteam)
18:00
-
19:00
AnoukKatrienDanszaal
Street Kido's Medium (4de en 5de leerjaar)
18:30
-
19:30
KatoSofieDanszaal
Jazz Teens Large (+12j, gevorderd)
18:00
-
19:00
LeenDanszaal
19:00
-
20:00
Jazz Teens Medium (+12j, midgevorderd)
19:30
-
20:30
AnnikDanszaal
Street Teens X-Large (+12j, gevorderd+)
19:30
-
20:30
MeganDanszaal
Jazz Teens Small (+12j, beginner)
19:00
-
20:00
AnoukDanszaal
Street Teens Large (+12j, gevorderd) = VOLZET
19:30
-
20:30
KatrienDanszaal
A-Team (demoteam)
19:00
-
20:00
LindsyMargotDanszaal
20:00
-
21:00
Jazz Adults Large (+17j, gevorderd)
20:30
-
21:45
AnnikDanszaal
Street Adults Large (+17j, gevorderd)
20:30
-
21:30
MeganDanszaal
Jazz Adults Small (+17j, beginner)
20:00
-
21:00
TinekeDanszaal
Street Adults Small (+17j, beginner en met ervaring)
20:30
-
21:30
KatrienDanszaal
A-Mastercrew (demoteam)
20:00
-
21:30
AnnikMeganDanszaal
21:00
-
22:00
Jazz Adults Medium (+17j, midgevorderd)
21:00
-
22:00
AnnikTinekeDanszaal
  • Maandag

    • Street Kido's Large (5de en 6de leerjaar)
      17:30 - 18:30
    • Jazz Kido's Large (6de leerjaar)
      18:30 - 19:30
    • Jazz Teens Medium (+12j, midgevorderd)
      19:30 - 20:30
    • Jazz Adults Large (+17j, gevorderd)
      20:30 - 21:45
  • Dinsdag

    • Street Teens Small (+12j, beginner)
      18:30 - 19:30
    • Street Teens X-Large (+12j, gevorderd+)
      19:30 - 20:30
    • Street Adults Large (+17j, gevorderd)
      20:30 - 21:30
  • Woensdag

    • Jazz Kido's Small (2de en 3de leerjaar)
      14:00 - 15:00
    • Jazz Kido's Medium (4de en 5de leerjaar)
      15:00 - 16:00
    • Street Kido's X-Large (6de leerjaar)
      16:00 - 17:00
    • Street Teens Medium (+12j, midgevorderd)
      17:00 - 18:00
    • Little A's (demoteam)
      18:00 - 19:00
    • Jazz Teens Small (+12j, beginner)
      19:00 - 20:00
    • Jazz Adults Small (+17j, beginner)
      20:00 - 21:00
    • Jazz Adults Medium (+17j, midgevorderd)
      21:00 - 22:00
  • Donderdag

    • Street Kido's Small (2de en 3de leerjaar)
      17:30 - 18:30
    • Street Kido's Medium (4de en 5de leerjaar)
      18:30 - 19:30
    • Street Teens Large (+12j, gevorderd) = VOLZET
      19:30 - 20:30
    • Street Adults Small (+17j, beginner en met ervaring)
      20:30 - 21:30
  • Vrijdag

    • Jazz Teens Large (+12j, gevorderd)
      18:00 - 19:00
    • A-Team (demoteam)
      19:00 - 20:00
    • A-Mastercrew (demoteam)
      20:00 - 21:30
  • Zaterdag

    • Peuter-Ouder Dans
      09:30 - 10:15
    • Kido's X-Small (1ste en 2de leerjaar)
      10:00 - 11:00
    • Kleuters 1 (1ste kleuterklas)
      10:15 - 11:00
    • Kleuters 2 (2de kleuterklas) = VOLZET
      11:00 - 12:00
    • A-Force (demoteam)
      11:00 - 13:00
    • Kleuters 3 (3de kleuterklas)
      12:00 - 13:00
    • Boys Only (4e leerjaar tot 1e middelbaar)
      13:00 - 14:00